मलाइ २ दिन’को लागि ४०-५० बर्षको प्रे’मी चाहियो, सन्तु’ष्ती दिए १ ला’ख दिन्छु..

संसारमा धेरै चीजहरू भाँ’डामा उपलब्ध छन्, तर न्यू यो”र्ककी एउटी म”हिलाले आफ्नो सा’सुका लागि यस्तो विज्ञापन दिएकी छन, जुन सोशल मिडियामा भा’इरल भइरहेको छ। यस वि’ज्ञापनमा, म”हिलाले आफ्नो सासु सासका लागि ‘प्रे”मी चाहिएको छ’ भनेर मा’ग गरेको छ।दुई दिनसम्म उनकी सा”सुसँगै बस्ने यस व्य’क्तिलाई १ हजार अमेरिकी डलर दिइनेछ। न्यू यो’र्कको ह”डसन उ’प’त्यकाकी ति म”हिलाले सो’सल मि”डियामा पो’स्ट गरेको एउटा विज्ञा’पनमा भनिएको छ कि उनलाई विवाहको लागि र भोजमा उपस्थित हुन उनको ५१ वर्षीया सासुको लागि साथी खोजेकी हुन्। दुई दिनसम्म उनी आफ्नी सासुसँग बसिदिनु पर्यो, जसका लागि उनले एक हजार अमेरिकी डलर अर्थात् नेपाली १ लाख भन्दा बढी रूपैयाँ दिने बाचा गरेकी छन्।पुरा भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुस👇🏻👇🏻👇🏻पुरा भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुस 👇🏻👇🏻👇🏻