पुरुषहरुले एक रा‘तमा कति प’टक सम्म स,म्प’र्क गर्न सक्छन् ?

बढी आनन्द अनुभूति हुन्छ भन्नेबारे सोधिएको थियो । जसमा उनिहरूको उत्तर थियो- म’हिनावा’री पूरा भएको पाँचौंदेखि सातौं दिनसम्म । यो अवधिमा महिलालाई सहवा’समा बढी आनन्द आउँछ**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****।जर्मनीको युनिभर्सिटी अफ बेम्बर्गनका अनुसन्धाताहरू एक हजार युवा र युवतीमा सर्वेक्षणपछि उपयुक्त निष्कर्षमा पुगेका हुन्**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला त्यस अवधिमा युवतीहरूको मस्तिष्कको तरंगमा समेत निकै अध्ययन गरे**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला**** अनुसार, महिना’वारीपछिको पूरा भिडियो हेर्न तलको लिंकमा क्लिक गर्नुहोस ! शंख बजाएर मात्रै होइन, यसरी पनि फाइदा हुन्छ, केशका लागि झन् राम्रो पूजापाठमा हामी शंख बजाउँछौ । मन्दिरमा शंखको ध्वनी *** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला**