फ्रि भिषा फ्रि टिकेट मलेशियाको दुई कम्पनिमा नेपाली हरुलाई रोजगार ,तलब यति धेरै

प्रामाणिक चारकोल ग्रिल हाउस एक मलेशियन रेस्टुरेन्ट चेन हो जुन हाल कामदारहरूको लागि उच्च मागमा छ।

कम्पनीले धेरै प्रतिस्पर्धी तलब र लाभहरू प्रदान गर्दछ, रेस्टुरेन्ट उद्योगमा प्रवेश गर्न खोज्नेहरूका लागि यो एक आकर्षक विकल्प बनाउँछ। TFP रिटेल SDN BHD अर्को मलेशियन कम्पनी हो जसलाई हाल सामान्य कामदारहरूको आवश्यकता छ। कम्पनीले राम्रो तलब र लाभ प्याकेज प्रदान गर्दछ, यो मलेसियामा आफ्नो क्यारियर सुरु गर्न खोज्नेहरूको लागि एक आदर्श विकल्प बनाउँछ।

एक रेस्टुरेन्ट कार्यकर्ताको रूपमा, तपाइँको कर्तव्य तपाइँको स्थिति र तपाइँ काम गर्ने प्रतिष्ठान को प्रकार मा निर्भर गर्दछ। यद्यपि, केही सामान्य कर्तव्यहरूमा अतिथिहरूलाई अभिवादन गर्ने, अर्डर लिने, खाना र पेय पदार्थहरू सेवा गर्ने, भुक्तानीहरू

ह्यान्डल गर्ने, सफा र व्यवस्थित भोजन क्षेत्र कायम राख्ने, तालिकाहरू रिसेट गर्ने, र अर्को शिफ्टको लागि तयारी गर्ने समावेश हुन सक्छ। यी कार्यहरूका अतिरिक्त, तपाईं खाद्य वस्तुहरू तयार गर्न, आपूर्तिहरू भण्डारण गर्न र भान्साको आधारभूत कर्तव्यहरू पूरा गर्न जिम्मेवार हुन सक्नुहुन्छ।

यस भूमिकामा सफल हुनको लागि, तपाइँ मैत्री र व्यावसायिक आचरण कायम राख्दै कुशलतापूर्वक बहुकार्य गर्न सक्षम हुनुपर्दछ। रेस्टुरेन्टमा एक सामान्य कामदारको रूपमा, तपाईंले

काम गर्ने प्रतिष्ठानको प्रकारको आधारमा तपाईंको कर्तव्यहरू भिन्न हुन सक्छन्। यद्यपि, केही सामान्य कर्तव्यहरूमा भुइँ र सतहहरू सफा गर्ने, भाँडाकुँडा र भाँडाहरू धुने, रद्दीटोकरीको डिस्पोजल, र पुनःस्टकिङ आपूर्तिहरू समावेश हुन सक्छन्।

यी कार्यहरूका अतिरिक्त, तपाईं खाद्य वस्तुहरू तयार पार्ने, अतिथिहरूलाई सेवा दिने र भुक्तानीहरू ह्यान्डल गर्ने जिम्मेवारी पनि लिन सक्नुहुन्छ। यस भूमिकामा सफल हुनको लागि, तपाइँ मैत्री र व्यावसायिक आचरण कायम राख्दै कुशलतापूर्वक बहुकार्य गर्न सक्षम हुनुपर्दछ।