श्रीमानकाले मेरो प्या’स मेटाउनै सकेन, यो जोवन कसरी कटाउनु

स’म्बन्ध वि’च्छेद गर्नका लागि धेरै कुराहरु हुन सक्छन् । अहिले स’म्बन्ध विच्छेद गर्नु वा जोड्ने कुरा एकदम सहज हुँदै गएको छ । तर नेपाल जस्ता पु’रुष प्रधान समाजमा महिलाहरुले आफ्नो श्रीमान छोड्न धेरै गाह्रो छ । यो बीचमा अब महिलाहरु पनि खुलेर बोलिरहेका छन् । केहि वर्ष पहिले गरिएको एक अध्ययनले सम्बन्ध तोड्न खोज्ने महिलाहरुका बारेमा रोचक कुरा बाहिर ल्याएको थियो । केहि महिलालले आफ्नो पति शारीरिक रूपमा कमजोर भएको भन्दै अलग हुन चाहेको बताएका थिए । अर्काथरी महिलाहरुले श्रीमानले उमेर पुगेकाहरुले हेर्न मिल्ने फिल्म देखाएर रात्रिकालिन कार्यमा दवाव दिएको भन्दै स’म्बन्ध वि’च्छेद गर्न चाहेका थिए । अध्ययनमा के खुल्यो भने एक म’हिलाले वि’वाह भएको एक वर्षपछि आफ्नो पति शा’रीरिक रूपमा अशक्त भएको भन्दै स’म्बन्ध वि’च्छेद गर्न चाहेको बताइन् पुरा भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुस 👇🏻👇🏻👇🏻पुरा भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुस 👇🏻👇🏻👇🏻