Hong Kong बाट नेपाली कामदारको माग, लागत र पाउने तलब हेर्नुस्..

काठमाडौ नेपालीलाई हङकङमा पानीजहाजमा बैदेशिक रोजगारको सुवर्ण अवसर आएको छ ।

कम्पनी GURKHA INTERNATIONAL MANPOWER SERVICES |
देश Hong Kong SAR, China | LT.268954 रहेको छ (भेरिफाई गर्नुहोस्)

इच्छुक बैदेशिक रोजगारीमा जान चाहने नेपाली नागरिकले सिधा सम्बन्धित म्यानपावरमा सम्पर्क गर्न सक्नु हुनेछ । मेनपावर कम्पनीको डिटेल र बिज्ञापन तल दिइएको छ ।

रोमानियाले काम र क्यारियर विकासको लागि ठूलो अवसरहरू प्रदान गर्दछ। कतार धेरै अन्तर्राष्ट्रिय संस्था र व्यवसायहरूको घर हो, जबकि रोमानिया यसको बलियो अर्थव्यवस्था र दक्ष कार्यबलका लागि परिचित छ।

दुवै देशले विभिन्न क्षेत्रमा रोजगारीका विभिन्न अवसरहरू प्रदान गर्छन्। कतार र रोमानिया दुवैले नि: शुल्क भिसा र रोजगारीको लागि निःशुल्क टिकटहरू प्रस्ताव गर्छन्। भविष्य रोजगार सेवा प्राइभेट लिमिटेड द्वारा हाल एक खाली पदको विज्ञापन भइरहेको छ

नेपाली मुद्रामा ८६,०१३/- सम्मको तलब दायराका साथ विभिन्न पदहरू हाल उपलब्ध छन्। नेपाली कामदार र अन्य देशका कामदारहरूले यहाँ धेरै वर्ष/समय काम गर्नु सामान्य कुरा हो। नेपाली आप्रवासीहरूका लागि रोजगारी रिक्तता फ्यूचर एम्प्लॉयमेन्ट सर्भिसेज प्राइभेट लिमिटेडले लट नम्बर २६९०८७ मार्फत घोषणा गरेको छ। यो जागिर रिक्तिले आफ्नो क्यारियर बनाउन चाहने जो कोहीको लागि सुनौलो अवसर प्रदान गर्दछ।

आवेदन दिएर यो जागिरको अवसरको अधिकतम फाइदा लिनुहोस्। यो जागिर रिक्तिका लागि विचार गर्न 18 अगस्त 2022 सम्म आवेदन दिनुहोस्। यहाँ विभिन्न पदहरूको लागि भविष्य रोजगार सेवा प्राइभेट लिमिटेडका केही महत्त्वपूर्ण हाइलाइटहरू छन्। तलब, कुल रिक्त पदहरू, महत्त्वपूर्ण मितिहरू, आदि बारे थप जान्नको लागि तपाईंले लेख पढ्न सक्नुहुन्छ। कार्य हप्ता छ दिनको हुनेछ।

छनोट भएका उम्मेदवारहरूलाई कम्पनीले भिसा र टिकटहरू प्रदान गर्नेछ। कम्पनीका कर्मचारीहरू मेहनती र भरपर्दो हुनुपर्छ। यो कम्पनीमा काम गर्ने सबै कर्मचारीहरूको लागि एक आवश्यकता हो।

तिनीहरूसँग बलियो कार्य नैतिकता हुनुपर्छ र स्वतन्त्र रूपमा काम गर्न सक्षम हुनुपर्छ। यसो गर्दा कम्पनीले आफ्ना उत्पादन र सेवाहरू उच्च गुणस्तरका छन् भन्ने कुरामा विश्वस्त हुन सक्छ। कम्पनीले पनि आफ्ना कर्मचारीहरूलाई विश्वास गर्न सक्षम हुन आवश्यक छ।