मलेसियाको एअरपोर्टमा ५०० नेपालीलाई रोजगारको अवसर

मलेसियाको Airport मा ठूलो संख्यामा नेपालीको माग, राम्रो ओभरटाइमको सुबिधा

काठमाडौं : Airport Cargo Handler कामको लागि नेपाली युवाहरुको लागि मलेसियामा बैदेशिक रोजगारको माग आएको छ ।

मासिक तलब ४२,८१० सम्म हुने | साथै ओवरटाइमपनि रहेको छ | कम्पनी :MUTIARA KAYAMAS | र अन्य सेवा सुबिधा समेत राम्रो हुनेछ ।

इच्छुक बैदेशिक रोजगारीमा जान चाहने नेपाली नागरिकले सिधा सम्बन्धित म्यानपावरमा सम्पर्क गर्न सक्नु हुनेछ । मेनपावर कम्पनीको डिटेल र बिज्ञापन तल दिइएको छ ।

रोमानियाले काम र क्यारियर विकासको लागि ठूलो अवसरहरू प्रदान गर्दछ। कतार धेरै अन्तर्राष्ट्रिय संस्था र व्यवसायहरूको घर हो, जबकि रोमानिया यसको बलियो अर्थव्यवस्था र दक्ष कार्यबलका लागि परिचित छ।

दुवै देशले विभिन्न क्षेत्रमा रोजगारीका विभिन्न अवसरहरू प्रदान गर्छन्। कतार र रोमानिया दुवैले नि: शुल्क भिसा र रोजगारीको लागि निःशुल्क टिकटहरू प्रस्ताव गर्छन्। भविष्य रोजगार सेवा प्राइभेट लिमिटेड द्वारा हाल एक खाली पदको विज्ञापन भइरहेको छ

नेपाली मुद्रामा ८६,०१३/- सम्मको तलब दायराका साथ विभिन्न पदहरू हाल उपलब्ध छन्। नेपाली कामदार र अन्य देशका कामदारहरूले यहाँ धेरै वर्ष/समय काम गर्नु सामान्य कुरा हो। नेपाली आप्रवासीहरूका लागि रोजगारी रिक्तता फ्यूचर एम्प्लॉयमेन्ट सर्भिसेज प्राइभेट लिमिटेडले लट नम्बर २६९०८७ मार्फत घोषणा गरेको छ। यो जागिर रिक्तिले आफ्नो क्यारियर बनाउन चाहने जो कोहीको लागि सुनौलो अवसर प्रदान गर्दछ।

आवेदन दिएर यो जागिरको अवसरको अधिकतम फाइदा लिनुहोस्। यो जागिर रिक्तिका लागि विचार गर्न 18 अगस्त 2022 सम्म आवेदन दिनुहोस्। यहाँ विभिन्न पदहरूको लागि भविष्य रोजगार सेवा प्राइभेट लिमिटेडका केही महत्त्वपूर्ण हाइलाइटहरू छन्। तलब, कुल रिक्त पदहरू, महत्त्वपूर्ण मितिहरू, आदि बारे थप जान्नको लागि तपाईंले लेख पढ्न सक्नुहुन्छ। कार्य हप्ता छ दिनको हुनेछ।