म्यादी प्रहरीको लागि भर्ना खुल्यो, यसरी दिनुहोस् आवेदन फाराम

१९ साउन, काठमाडौं । मंसिर ४ गते हुने चुनावका लागि सरकारले म्यादी प्रहरीको भर्ना फेरि खुलाउने भएको छ ।

प्रदेश र प्रतिनिधि सभा निर्वाचनको सुरक्षाका लागि चार सुरक्षा संयन्त्रका जनशक्ति मात्रै पर्याप्त नहुने भएकाले म्यादी प्रहरी भर्ना खुलाउने भएको हो ।

कम्पनीको राम्रो प्रतिष्ठा छ र राम्रो काम गर्ने अवस्था र फाइदाहरू प्रदान गर्नका लागि परिचित छ। यदि तपाईं एक अनुभवी कुक हुनुहुन्छ जो

मौरिससमा काम गर्ने राम्रो अवसर खोज्दै हुनुहुन्छ भने, तपाईंले निश्चित रूपमा यस पदको लागि आवेदन दिनुपर्छ।

Kilmun Holdings Limited काम गर्नको लागि एक उत्कृष्ट कम्पनी हो र तपाइँ पक्कै पनि तिनीहरूको टोलीमा काम गर्न रमाइलो गर्नुहुनेछ। त्यसैले नहिचकिचाउनुहोस् र लागू गर्नुहोस्

कुक स्टाफको कर्तव्यहरूमा खाना पकाउने र खाना तयार गर्नेदेखि भान्साकोठा सफा गर्ने र ग्राहकहरूलाई सेवा गर्ने धेरै फरक जिम्मेवारीहरू समावेश छन्। कुकको रूपमा, तपाईंले व्यञ्जनहरू पालना गर्न र ग्राहकको आदेश अनुसार खाना तयार गर्न सक्षम हुन आवश्यक छ।

तपाईंले भान्साकोठा सफा र व्यवस्थित राख्नु पर्ने हुन्छ, र सबै उपकरणहरू सेनिटाइज गरिएको छ भनी सुनिश्चित गर्नुहोस्। यी कर्तव्यहरूका अतिरिक्त, तपाईं ग्राहकहरूलाई सेवा दिन र तिनीहरूका अर्डरहरू लिनको लागि जिम्मेवार हुन सक्नुहुन्छ।

तपाईं रेस्टुरेन्टमा काम गर्दै हुनुहुन्छ, तपाईंले दबाबमा छिटो र कुशलतापूर्वक काम गर्न सक्षम हुन आवश्यक छ। आजको रोजगार बजारमा, रोजगारदाताहरूले कडा परिश्रम गर्ने मात्र होइन, स्वतन्त्र रूपमा काम गर्न र पहल गर्न सक्ने कामदारहरू खोजिरहेका छन्। यसको मतलब कर्मचारीहरूले आफ्नो खुट्टामा सोच्न र छिटो र प्रभावकारी रूपमा समस्याहरू समाधान गर्न सक्षम हुनुपर्छ।

तपाईंसँग यी गुणहरू छन् भनी देखाउने सबैभन्दा राम्रो तरिका भनेको काममा थप जिम्मेवारीहरू लिनु हो। यसले नयाँ परियोजना लिने, वा तपाइँको सामान्य क्षेत्रको विशेषज्ञता भन्दा बाहिरका कार्यहरूमा मद्दत गर्ने प्रस्ताव समावेश गर्न सक्छ। तपाईं माथि र बाहिर जान इच्छुक हुनुहुन्छ भनी प्रदर्शन गरेर, तपाईंले आफ्नो नियोक्तालाई तपाईं कम्पनीको सम्पत्ति हुनुहुन्छ भनी देखाउनुहुनेछ।