अबको एक महिना तीन राशिलाई शुभ नै शुभ, खेल्ने छन् पैसै-पैसामा !

एजेन्सी – ज्योतिषशास्त्रका अनुसार कुनै पनि ग्रहले आफ्नो राशि परिवर्तन गर्दा सबै १२ राशीमा शुभ र अशुभ प्रभाव पार्छ । आइतबार भदौ १ मा सूर्य ग्रहले आफ्नो राशि परिवर्तन गरिसकेका छन्।

कर्कट राशि छोडेर सिंह राशिमा प्रवेश गरेका हुन्। यो अवस्थामा सूर्य भगवान असोज १ गतेसम्म रहनेछन्। यो महिनामा सूर्यको गोचरले केही राशिहरूमा शुभ प्रभाव पार्ने छ।

सूर्यलाई सबै ग्रहहरूको राजा भनिन्छ। यो आत्मा, पिता, सम्मान, सफलता, सरकारी र गैर सरकारी क्षेत्रमा प्रगति र प्रगति को कारक हो। त्यसोभए जानौं कुन-कुन भाग्यशाली राशिका छन् जसलाई सूर्य गोचरबाट बढी लाभ मिल्नेछ।

मिथुन -मिथुन राशिका व्यक्तिहरूलाई सूर्यको गोचरले उन्नति र धन प्रदान गर्नेछ। हात हाल्ने काममा सफलता मिल्नेछ । आर्थिक रुपमा तपाईको स्थिति बलियो हुनेछ ।भाग्यको हिसाबले यो महिना तपाईको लागि शुभ साबित हुनेछ। भाग्यले हरेक पल साथ दिनेछ। मिहिनेतको उचित फल मिल्नेछ । घरपरिवारका सबै समस्या र दुःखको अन्त्य हुनेछ ।

काममा प्रगति हुनेछ । तपाईको कामको प्रशंसा हुनेछ। व्यवसायीलाई फाइदा हुनेछ । ठूलो कुरा टुंगो लाग्न सक्छ। स्वास्थ्य राम्रो रहनेछ। कुनै शुभ कार्यले लामो यात्रा तय गर्न सक्छ। घरमा माङ्गलिक कार्य पनि गर्न सकिन्छ। स्नातकको सम्बन्ध राम्रो ठाउँमा तय हुन सक्छ। परिवारको सहयोग मिल्नेछ ।

सिंह -सिंह राशिका लागि सूर्यको राशि परिवर्तन लाभदायी रहनेछ। पुराना रोकिएका काम समयमै पूरा हुनेछन् । जागिरको खोजीमा रहेकाहरुलाई सरकारी जागिरमा भाग्यले साथ दिन सक्छ ।यो महिना तपाईको धन आम्दानी निरन्तर बढ्नेछ।

स्वास्थ्य राम्रो रहनेछ। प्रेम सम्बन्धमा सफलता मिल्नेछ । समाजमा तपाईको मान सम्मान बढ्नेछ ।यदि तपाईं कतै पैसा लगानी गर्न चाहनुहुन्छ भने, यो सही समय हो। ठूलो ब्यापार सुरु गर्न सकिनेछ । तपाईलाई पक्कै पनि यसको फाइदा हुनेछ। मानिसहरू तपाईंका प्रशंसक बन्नेछन्।