एकल महिला भएर बाच्न धेरै गाह्रो रैछ !

नेपाली गीत संगीतमा दिनकै नयाँ कलाकार हरुको आगमन त हुन्छन कुनै सफल बन्छन त कुनै तेहि नया पल बाटै गायप पनि हुन्छन् गीत संगीत क्षेत्रबाटै आफ्नो पहिचान बनाउन सफल बाग्लुङे चेली हुन रिना केसी। पछिल्लो समय एउटा गीत आएको थियो भंगेरी चरी बोलको गीत ले उनलाई गीत संगीतमा पाइला चाल्ने मौका पनि दियो गीत एकाएक चर्चामा आए संगै भंगेरी गायिका भनेर सफेत दर्शक श्रोता ले उनलाई चिन्न लाए वैदेशिक रोजगारी बाट फर्केर गीत संगीत मा घुसेकी गायिका रिना ले भगेरी गीत संगै चर्चा बटुल्ल सफल भइन । उनले एउटा एउटा अन्तर्वार्ता मा बताउछिन कि एकल महिला लाई जिउन सारै गार्हो रैछ छोराछोरी को लागी भए पनी प्रदेशिन बाध्य भए भनेर भन्छे श्रिमानले छाडेर गए पछि रिनाका एक छोरा र एक छोरी छन । भगेरी गीत जति चल्यो अरु गीतले तेती सफल्ता पाउन भने सकेन् गीत संगीत न चल्दा विदेश जान मन लाउछ भनेर बताउछिन !पुरा भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुस 👇🏻👇🏻👇🏻पुरा भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुस 👇🏻👇🏻👇🏻