मलाई राती ए’क्लै निन्द्रा लाग्दैन के गर्ने होला?

सामान्यतया हामी सबै पु’रुष र म’हिलालाई आफ्नो पति वा पत्नीसँग प्रेममा परेपछि पनि धेरै गुनासो हुन्छन्। तर पनि हामी सबै एकअर्का बिना बाँच्ने कल्पना गर्न चाहँदैनौं। किनकी एकअर्काबिनाको जीवनमा सुखको रंग फिका हुन्छ, जीवन दुखदायी हुन्छ । यदि एकअर्काको मायालु साथ छ भने, एक व्यक्तिले जीवनका सबै समस्याहरू तुलनात्मक रूपमा सजिलै सहन सक्छ।

 

 

 

 

 

 

 

सामान्यतया हामी सबै पु’रुष र म’हिलालाई आफ्नो पति वा पत्नीसँग प्रेममा परेपछि पनि धेरै गुनासो हुन्छन्। तर पनि हामी सबै एकअर्का बिना बाँच्ने कल्पना गर्न चाहँदैनौं। किनकी एकअर्काबिनाको जीवनमा सुखको रंग फिका हुन्छ, जीवन दुखदायी हुन्छ । यदि एकअर्काको मायालु साथ छ भने, एक व्यक्तिले जीवनका सबै समस्याहरू तुलनात्मक रूपमा सजिलै सहन सक्छ।

प्रत्येक मानिसले मुख्यतया आफ्नो र आफ्नो परिवारको लागि कडा मेहनत गर्छ। अनि पति वा पत्नी बिना परिवार अधुरो छ। एक्लै हुँदा दुवैले एकअर्काको कामको जिम्मेवारी एक्लै बोक्नुपर्छ । दुबै भुमिका एक्लै खेल्दा दुख लाग्छ, कोहि कुरा गर्दा रिस उठ्छ, कोही रडर बिनाको डुंगा जस्तै हो ।