नुहाउँदा पिसाब गर्ने बानि छ भने अवस्य पढ्नुहोस

मानिसको आ-आफ्नै आनीबानी बारे कुरा गर्ने हो भने सबै मानिसको कुन व्यवहार स्वि’कार्य र कुन कुरा अ’स्विकार्य भन्ने आ–आफ्नै धा’रणा हुन्छ तर एक अज्ञात व्यक्तिले बाथरुममा गरेकाे बानी बारे एउटा सा’मान्य प्रश्न मात्र उठाइदिँदा पनि ठूलो र गरमागरम वि’वाद तानिएकाे छ । एकजना सहभागीले केहि समय अघि आफ्ना साथीहरुका घरमा बस्नेबेला आफ्ना मंगेतरले बाथरुममा नुहाउँदै गर्दा पिसाव फेरेको तथ्य बाहिर ल्याए उक्त अनौपचारिक बहशको क्र’ममा एकजना सहभागीले केहि समय अघि आफ्ना साथीहरुका घरमा बस्नेबेला आफ्ना मं’गेतरले बाथरुममा नुहाउँदै गर्दा पिसाव फेरेको तथ्य बाहिर ल्याएका छन् । अर्काको बाथरुममा त्यसरी पिसा व फेर्नु सही हो ग लत भन्ने स’म्बन्धमा मत स’र्भेक्षण गर्न आस्क प्रुडन्स नामक अखवारको स्लेटको सल्लाह स्त’म्भमा यो प्र’श्न पठाए सो बहशमा अधिकांश मानिसले बाथरुम भित्र यस्ता थुप्रै उटपटाँग कामहरु गर्ने गरे पनि त्यसलाइृ गो’प्य न राख्ने गरेको पनि चर्चा चलेको थियो ।पुरा भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुस 👇🏻👇🏻👇🏻पुरा भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुस 👇🏻👇🏻👇🏻