गायिका टिका सानु र सुप्रिमको लाइभ दोहोरीलाई युटुबले दियो उत्कृष्ट स्थान, रातारात भयो भाइरल (भिडियो)

आफ्नो सन्तानलाई एक्लै बेसाहारा छाडेर प्रदेश ला ग्नुपर्ने बाध्यता छ नेपालि आमाहरु र बाबुहरुलाई। आफ्नो सन्तानलाई छाडेर आफ्नो देश छाडेर अर्का को देशमा काम गर्न जान त कसलाई हुन्छ र तर प नि आफ्नो घरको परिस्थिति अनि सन्तानको भवि ष्यको निम्ति यो कदम चाल्ने पर्नी र

रुदै रुदै बाटो लागेकी आफ्नो आमालाई पच्छाउदै पच्छाउदै गरेको आफ्नो सन्तानलाई नहेरी मुटु गाठो पारि बसमा हात हल्लाउदै एक हातले आसुका धा रालाई बाटो लाउदै गरेको द्रिश्यले जो कोहीको पनि मन रुन्छ।

कति दिन त भोकभोकै रात काट्नु परेको दिन अनि जाडोमा न्यानो कपडा बिना दिन काटेका त्यो पलले जो कोहीलाई पनि प्रदेशको बाटो देखाउछ। गायि का टिका सानु र बाल गायक सुप्रिम मल्ल को दर्द नाक लाइभ दोहोरी सार्बजनिक भयको छ।

कार्यक्रम इन्द्रेणिबाट धेरै दर्शक माझ चिनिनु भएकी गायिका हुन टिका सानु , उनका हरेक गीत हरु मन न पराउने सायद कमै होलान्’ पछिल्लो समय नेपा ली दोहोरीको चर्चा निकै हुने गरेको छ। दोहोरी मन नपराउने युवापुस्ताले समेत दोहोरीमा चासो राख्न थालेका छन्।दोहोरीको कारण अहिले धेरै नयाँ बा ल कलाकार देखि युवा कलाकार पनि जन्मिरहेका छन्।***भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस***

दोहोरीबाट अहिले धेरै मानिसरुले नाम र दाम क माई रहेका छन्।यि मध्य गायिका टिका सानु पनि दोहोरीबाट निकै चर्चामा आएकी छिन्। लाइभ दोहो री भन्ने बित्तिकै हामीले झट्ट गायिका टिका सानुलाई सम्झना पुग्छौ। गायिका टिका सानुले गाएको हरेक लाइभ दोहोरी निकै उत्क्रिष्ट रहन्छन।

सबै संग निकै मिठो बोल्ने अनि ब्यबहारमा पनि निकै पक्का उनि अहिले हरेक दर्शकको मन मुटुमा बस्न सफल भयाकी छिन।त्यस्तै आज गायिका टि का सानुले फरक कथामा लाइभ दोहोरी बजारमा सार्बजनिक गरेकी छिन।

त्यस्तै गरेर अहिले बाल गाएक सुपृम मल्ल र टिका सानुले गाएको गीतले सबैको मन रुवाए को छ , अब आउनुस उक्त गीतको भिडियो हेरौ –यसमा गायिका सानुले आमाको भूमिका निर्बाह गरेकी छिन भने सुप्रिमाले भने छोराको भूमिका निर्बाह गरेका छन्।

उक्त लाइभ दोहोरीमा सबैका आखामा आसुका धारा बगिरहेका हामीले देख्न सक्छौ। काल्पनिक दोहोरी भयता पनि यथार्थ कहानीमा उक्त दोहोरी गायका हुन् दुइ कलाकारले।

उक्त लाइभ दोहोरी संगीतमाला लाइभ दोहोरीको हो भने उक्त भिडियो टिका सानु युटुब च्यानल मा र्फत बजारमा सार्बजनिक गरियको छ। हेर्नुहोस भिडियो…..***भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस***