चितवन २ को ताजा अप्डेट हेर्नुस

एमालेका कृष्णभक्त पोखरेल १२५ मतसहित अग्र स्थानमा छन् । त्यस्तै नेपाली कांग्रेसका उमेश श्रेष्ठ ९७ मतसहित पोखरेललाई पछ्याउँदैछन् ।

राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीमा रवी लामिछाने भने २५ मतसहित तेस्रो पोजिसनमा छन् ।

यो पनि,,झापा ३ को ताजा अप्डेट झापा निर्वाचन क्षेत्र नम्बर ३ को पहिलो मत परिणाम सार्वजनिक भएको छ।राप्रपा अध्यक्ष राजेन्द्र लिङदेनले सुरू वाती अग्रता लिएका छन्। प्रारम्भिक मत परिणाम अनुसार राप्रपा अध्यक्ष

राजेन्द्र लिङ्देनले २२७ मत प्राप्त गरेका छन्। नेपा ली कांग्रेसका नेता कृष्णप्रसाद सिटौलाले २१३ मत पाएका छन्। राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका प्रकाश पाठक ले २१ मत पाएका छन्। यो मत परिणाम ५ सय म त गणना गर्दाको हो।

मतगणना जारी छ।

यो पनि,,काठमाडौं १ को अहिलेको ताजा अप्डेट यस्तो छ..५ मंसिर, काठमाडौं । काठमाडौं–१ मा नेपाली कांग्रेसका प्रकाशमान सिंहले अग्रता लिए का छन् ।

सोमबार विहान सार्वजनिक पछिल्लो मत परिणाम अनुसार सिंहले ७५४, राप्रपाका रवीन्द्र मिश्रले ६८० नेकपा एमालेका किरण पौडेलले ४९६, नेपाल सुशा सन पार्टीका रमेश खरेलले २२६ र राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका पुकार बलमे १७५ मत पाएका छन् ।

यो पनि,,रबि लामिछनेको आसा लागेर मतदान गर्न आएका हौ भन्दै क्रिया बसेका दाजु भाइले गरे मत दानकाठमाडौं । राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका सभापति रवि लामिछानेले काठमाडौंको क्षेत्र नम्बर- ३ महाकाल पानी ट्याङ्की बाट मतदान गरेका छन् ।

चितवन – २ बाट उम्मेदवारी दिएका लामीछानेले काठमाडौंबाट मतदान गरेका हुन् । मतदान लगत्तै उनी चितवनतर्फ प्रस्थान गरेका छन ।

अन्य समाचार / काठमाडौं । मङ्सिर ४ गते प्रतिनि धिसभा र प्रदेशसभा चुनाव हुनै लाग्दा एमाले अध्य क्ष केपी ओलीले पत्नि राधिका शाक्यसँग सँगै भा न्सामा गएर तरकारी केलाइरहेको दृश्य सेयर गरेका छन् ।

ओलीले मौन अवधीमा सेयर गरेको उक्त तस्विरले चर्चा बटुलीरहेका बेला गायिका समीक्षा अधिका रीले उक्त तस्विरमा कमेन्ट गर्दै बा- आमा भन्दै स म्बोधन गरेकी छन् ।

ओलीले अफिसियल फेसबुक पेजमा पत्नी राधा सँग साग केलाउँदै गरेको एक तस्बिर सार्वजनिक गरेका छन् । उक्त तस्बिरमा थुप्रैले सकारात्मक र नकारात्मक कमेन्ट गरेका छन् । जसमा गायिका अधिकारीको कमेन्ट पनि देख्न सकिन्छ । उनले कमेन्टमा ओली दम्पतीको तस्बिरमा लव रियाक्ट गर्दै ‘लव यु मेरा बा-आमा ‘ भनेर लेखेकी छन् ।

मौन अवधी अघि देश दौडाहामा रहेका ओली यस अवधिमा मतदाता भेटघाट देखि प्रचारप्रसारसम्म  का सबै कुरा बन्द भएपछि पत्नि राधिका शाक्यसँग सँगै भान्सामा गएर तरकारी केलाइरहेको दृश्य अहि ले सामाजिक संजालमा भाइरल बनिरहेको छ ।

सामाजिक संजाल मार्फत पनि उम्मेदवारहरुले मत दातासंग भोट माग्न नपाउने भन्दै निर्वाचन आयोग ले कडाई गरिरहेका बेला ओलीले भने पत्नि राधि का शाक्यलाई साग केलाउन सघाइरहेको तस्विर सामाजिक संजाल मार्फत सार्वजनिक गरेका छन् ।

तस्विर सार्वजनिक गर्दै उनले लेखेका छन्–‘धेरै दिनपछिको फुर्सद, फुर्सदमा राधिकासंग साग केलाउँदै ।’ त्यसअघि उनले सुर्य उदाएको तस्विर राख्ने देखि बिभिन्न क्रियाकलाप गरेका तस्विरहरु सामाजिक सञ्जालमा मार्फत सार्वजनीक गर्दै आएका छन् ।