2 लाख तलब सहित क्रोशियामा 173 जना नेपाली कामदारको माग, लागत मात्र 50 हजार यस्तो छ जानें प्रक्रिया हेर्नुहोस

कम्पनी युएईको हो र नेपाली जनशक्ति भर्ती एजेन्सीहरू मार्फत कामको मागको लागि सूचना जारी गरेको छ। स्वीकृति मिति २०७९-०४१५ र चिट्ठा नम्बर २६८४३५ हो। यदि तपाईं वैदेशिक रोजगारीको खोजीमा हुनुहुन्छ भने, यो तपाईंको लागि सुनौलो अवसर हो। यी रिक्त पदहरूको लागि आवेदन दिनुहोस् र यस अवसरको अधिकतम फाइदा लिनुहोस्। युएईमा तीन फरक कम्पनीले पुरुष/महिला कर्मचारी माग गरेका छन् । यस संस्थामा धेरै नेपाली कामदार वर्षौंदेखि काम गर्दै आएका छन् भने अन्य देशका कामदार यहाँ कार्यरत छन् ।
तिनीहरू यस संस्थामा वर्षौंदेखि काम गर्दै आएको तथ्यबाट खुसी छन् किनभने तिनीहरूले धेरै उपयोगी सुझावहरू र सल्लाहहरू पाएका छन्। संस्थाले यस समस्यालाई सहयोग गर्न सक्दो प्रयास गरेको छ, त्यसैले यो आफ्नो कामबाट सन्तुष्ट छ। तिनीहरूले आफ्ना कर्मचारीहरूलाई टोली वा सद्भावमा काम गर्न पनि प्रोत्साहित गर्नेछन्।

यो उपलब्ध जागिर स्थितिले कर्मचारीहरूलाई ओभरटाइम काम अनुरोधहरू पेश गर्ने विकल्प दिन्छ, र उनीहरूलाई कम्पनीको नियम वा निर्णयहरूको विवेकमा प्रदान गरिनेछ। काम गर्ने समय दैनिक आठ घण्टा छ। काम गर्ने दिनहरू हप्तामा छ पटक छन्। बिदाहरू आविष्कार गरिएका छन् र कम्पनीको नियम र नीतिहरू अनुसार लागू हुन्छन्।

कामदारहरूको लागि खानाको सुविधा र खाना नि:शुल्क उपलब्ध गराइनेछ, र कम्पनीको दिशानिर्देशहरू बमोजिम उनीहरूलाई प्रतिपूर्ति दिने वाचा गरिएको छ। यी कामहरूको करार अवधि मात्र २ वर्षको हुन्छ। उम्मेदवारहरू उत्साही, दयालु, व्यावसायिक, सहज, र सकारात्मक मनोवृत्तिको साथ सम्मानजनक हुनुपर्छ।

कम्पनीको नाम दुबई ट्याक्सी कर्पोरेशन (सडक र यातायात प्राधिकरण)
स्वीकृति मिति जानकारी २०७९/०४/१५

तपाईंले कम्पनीबाट व्यक्तिगत भिसा प्राप्त गरेपछि तपाईंको जम्मा गरिनुपर्छ। सकेसम्म चाँडो भाउचर सङ्कलन गर्नुहोस्
यहाँ रहेका देशहरूमा रहेका नेपाली कूटनीतिक कार्यालयहरू छन् जहाँ तपाईं काम गर्नुहुन्छ वा काम गर्नुहुन्छ। तिनीहरूको सम्पर्क जानकारी नोट गर्न निश्चित गर्नुहोस्। आवश्यक पर्दा तपाई सजिलैसँग सम्पर्क गर्न सक्नुहुन्छ

कागजातमा सूचीबद्ध रकम भन्दा बढी नदिनुहोस्
तपाईंले विदेशमा काम गर्न अघि अभिमुखीकरण मार्फत जानुपर्छ
विदेशमा रोजगारीको लागि, कृपया निश्चित गर्नुहोस् कि तपाईंले यात्रा गर्नु अघि देश, कम्पनी, र तपाईंले प्राप्त गर्ने सुविधाहरू होसियारीपूर्वक अनुसन्धान गर्नुहोस्। तपाईंले यसलाई ध्यानपूर्वक पढिसकेपछि मात्र तपाईंले सम्झौतामा हस्ताक्षर गर्नुपर्छ। यो कागजातको प्रतिलिपि हातमा छ भनी सुनिश्चित गर्नुहोस्
विदेश जाँदा अन्य विमानस्थलभन्दा नेपाली विमानस्थल प्रयोग गर्नु राम्रो हुन्छ, अन्यथा ठगीको सम्भावना हुन्छ ।
यदि तपाईंसँग यस विज्ञापनको बारेमा कुनै प्रश्नहरू छन् भने कृपया वैदेशिक श्रम विभाग, ताहाचललाई सम्पर्क गर्नुहोस्
यदि तपाइँ वैदेशिक रोजगारको बारेमा विचार गर्दै हुनुहुन्छ भने निम्न निर्देशनहरू महत्त्वपूर्ण छन्

आवेदन गर्नु अघि, सबै LT विवरणहरू जाँच गर्नुहोस्
तपाइँको कोटा कति बाँकी छ भन्ने थाहा पाउनुले तपाइँलाई आवेदन दिने कि नगर्ने निर्णय गर्न मद्दत गर्नेछ। यो कोटा पूरा भएको सम्भव छ
भर्ती एजेन्सीहरू र विदेशी रोजगारदाताहरूको लेनदेन इतिहास छ कि छैन पत्ता लगाउनुहोस्। तपाईं यसलाई गुगल प्रयोग गरेर खोज्न सक्नुहुन्छ
एसएमएस पठाउँदा तपाईंलाई कुनै पनि समयमा जानकारी प्राप्त गर्न अनुमति दिनेछ। 34001 मा पठाउन LT [space] [Lt-Number] टाइप गर्नुहोस्।