निरा छन्त्यालको अन्तिम अन्तरबार्ता,जसले सुनाएको थिइन कलाकारको पि:डा (भिडियो सहित)

यती एयरलाइन्सको विमानमा दुर्घटनामा लोक गायिका निरा छन्त्या लको नि’धन भएको छ । बाग्लुगंकी छन्त्याल पोखरा जानका लागि विमानस्थलबाट यति एयरको विमानबाट उेडकी थिइन् । उनले फेफेु बुकमा तस्विर सार्वजनिक गर्दे स्टाटसल लेखेकी थिइन् ।

गायिका निराले काठमाडौंबाट जहाज चढ्नु अघि बागलुङ घरमा फोन गरेर म पोखरा आउँदैछु ममि भनेकी रहेछ । तर, पोखरा आ काशमै अस्ताइन् लोकदोहोरी गायिका निरा छन्त्याल ।

उनले शनिबार छन्त्याल भवन काठमाडौंमा गरेको रमाइलो पछि आज (आइतबार)का लागि पोखरामा रमाइलो गर्नुपर्छ भन्दै फेस बुकमा तस्बिर सार्वजनिक गरेकी थिइन् ।

विमानस्थलमा अवतरण गर्नुभन्दा केही सेकेण्ड अगाडि विमान पोख राको घारेपाटनस्थित सेती नदीको खोचमा दुर्घ”टनाग्रस्त भएको छ । उनको अवस्थाबारे अहिलेसमम जानकारी आएको छैन । उड्नु अघि बिहान फेसबुकमा फोटो शेयर गर्दै माघे सक्रान्तिको शुभकामना दि एकी थिइन् ।

उनले लेखेकी थिइन् ‘माघे सङ्क्रान्तिको पावन अवसरमा देश तथा विदेशमा रहनुहुने सम्पूर्ण आमाबुवा, दाजुभाइ तथा दिदिबहिनीहरुमा हार्दिक शुभकामना व्यक्त गर्दछु ।’

अहिले उनी दु”र्घटना परेको खबरसँगै उनका शुभचिन्क र फ्यानहरु दुखी भएका छन् । उनी माघे सङ्क्रान्तिका अवसरमा पोखरामा आ योजना हुने कार्यक्रमका लागि प्रस्थान गरेकी थिइन् । विशेषगरी प्रत्यक्ष दोहोरीमा चर्चित गायिका छन्त्यालको आज बिहान पोखरामा भएको जहाज दु”र्घटनामा नि’धन भएको हो ।

दोहोरी गायिका निरा छन्त्यालको अन्तिम अन्तरबार्ता,जसले सुनाएको थिइन कलाकारको पिडा भिडियो हेर्नुहोस…

यती एयरलाइन्सको विमानमा दुर्घटनामा लोक गायिका निरा छन्त्या लको नि’धन भएको छ । बाग्लुगंकी छन्त्याल पोखरा जानका लागि विमानस्थलबाट यति एयरको विमानबाट उेडकी थिइन् ।

उनले फेफेुबुकमा तस्विर सार्वजनिक गर्दे स्टाटसल लेखेकी थिइन् । गायिका निराले काठमाडौंबाट जहाज चढ्नु अघि बागलुङ घरमा फोन गरेर म पोखरा आउँदैछु ममि भनेकी रहेछ । तर, पोखरा आका शमै अस्ताइन् लोकदोहोरी गायिका निरा छन्त्याल ।

उनले शनिबार छन्त्याल भवन काठमाडौंमा गरेको रमाइलो पछि आज (आइतबार)का लागि पोखरामा रमाइलो गर्नुपर्छ भन्दै फे सबुकमा तस्बिर सार्वजनिक गरेकी थिइन् ।

विमानस्थलमा अवतरण गर्नुभन्दा केही सेकेण्ड अगाडि विमान पोख राको घारेपाटनस्थित सेती नदीको खोचमा दुर्घ”टनाग्रस्त भएको छ । उनको अवस्थाबारे अहिलेसमम जानकारी आएको छैन । उड्नु अघि बिहान फेसबुकमा फोटो शेयर गर्दै माघे सक्रान्तिको शुभकामना दिए की थिइन् ।

उनले लेखेकी थिइन् ‘माघे सङ्क्रान्तिको पावन अवसरमा देश तथा विदेशमा रहनुहुने सम्पूर्ण आमाबुवा, दाजुभाइ तथा दिदिबहिनीहरुमा हार्दिक शुभकामना व्यक्त गर्दछु ।’ अहिले उनी दु”र्घटना परेको खब रसँगै उनका शुभचिन्क र फ्यानहरु दुखी भएका छन् ।

उनी माघे सङ्क्रान्तिका अवसरमा पोखरामा आयोजना हुने कार्यक्र मका लागि प्रस्थान गरेकी थिइन् । विशेषगरी प्रत्यक्ष दोहोरीमा चर्चित गायिका छन्त्यालको आज बिहान पोखरामा भएको जहाज दु”र्घटनामा नि’धन भएको हो ।

भिडियो हेर्नुहोस…