मदिरामा लट्ठ भएर नाङ्गै सडकमा धम्क्याउने प्रहरी जवानलाई निलम्बन गरिने

राजविराज । बिहीबार साँझ सप्तरीको रा जविराजस्थित कुनौली सडक खण्डमा ड्यु टीमा रहेका एक प्रहरी जवा नले सडकमा सर्वसाधारणलाई गालीगलौज गर्दै मनपरी गरेपछि स्थानीयहरू प्रतिकारमा उत्रिएका छन् ।

राजविराज–कुनौली सडक खण्ड अन्तर्गत महेन्द्र बिन्दे श्वरी बहुमुखी क्याम्पस अगाडि ड्युटीमा रहेका प्रहरी जवान संजितकुमार रायले मोटरसाइकलको हेलमेट नलगाएको भन्दै गाली गलौज गर्न थालेपछि सर्वसाधा रण प्रतिकारमा उत्रेका थिए ।

हेलमेट नलगाई आएको एउटा मोटरसाइ कल नियन्त्र णमा लिने क्रममा प्रहरी जवान रायले सुरुमा मोटरसा इकल धनीलाई गा लीगलौज गर्दै मोटरसाइकलको टा यर समा तेर सडकमै मोटरसाइकललाई घिसारेको प्र त्यक्षदर्शीहरुले बताए ।

मोटरसाइकल सडकमै घिर्सान थालेपछि स्थानीयले त्य सो नगर्न भन्दा लगाएको ब र्दी फुकालेर उनले  तथानाम गाली गर्न था लेपछि भेला भएका स्थानीयहरूले प्रति कार गरेका थिए । प्रहरी जवान रायले भि डियो खिच्ने हरुलाई समेत धम्क्याउँदै गाली गलौज गरेका थिए भने बर्दी फुकालेर ‘फि ल्मी शैली’मा सडकमा लाठी बजार्दै जथा भावी गरेको प्रत्यक्षदशीहरुको भनाइ छ ।

प्रहरी जवान रायले कपडा खोलेर लठ्ठी समातेर धम्क्या एको भिडियो सामाजिक सञ्जालमा समेत सार्वजनिक भएको छ ।केही बेरसम्म प्रहरी जवान रायले सडकमा जथाभावी गर्न थालेपछि स्थानीयले जि ल्ला प्रहरी का र्यालयमा खबर गरेका थिए ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालयबाट गएको टोलीले उनलाई नियन्त्रणमा लिएर सोधपुछ तथा अनुसन्धान गरेको छ । सप्तरीका प्रहरी प्रमुख एसपी नरेन्द्रकुमार कार्कीले पदीय आचरण विपरीत कार्य गर्ने प्रहरी जवान रायलाई निलम्बन गर्ने प्रक्रिया अगाडि बढाइसकिएको जानकारी दिए ।