नायिका बर्षा सिवाकोटीसँग १० महिनामै सम्बन्धबिच्छेद गरेका आशिले गरे समिक्षासँग बिवाह

काठमाडौं : नायिका वर्षा शिवाकोटीले अमेरिका निवा सी आशिष गेलालसँग विवाह गरेको एक वर्ष पनि भएको छैन। उनीहरूले गत वैशाखमा गुपचुप विवाह गरेका थिए। विवाहको १० महिनामै दुवैको वैवाहिक सम्बन्ध अन्त्य भएको छ।

वर्षाले सामाजिक सञ्जालमा गत वैशाख मा गेलालसँग विवाह भएको सार्वजनिक गर्दै लेखेकी थिइन्, ‘परिवार र निकट साथीहरूका माझमा २०२२ अप्रिल २२ मा बि हे गरेको खबर सार्वजनिक गर्न पाउँ दा हामी खुसी  छौं। हामीले नयाँ जिन्दगी को सुरुआत गरेका छौं।

तपाईंहरू सबैले दिएको माया र सहयोग का लागि धेरै धन्यवाद। सप्रेम – आशिष र वर्षा।’बिचमा यी दुवैबीच सामाजिक सञ्जालमा फलो र अनफलोको क्रम चले पछि दुवैको सम्बन्ध बिग्रिएको लख काटि एको थियो। यी दुवैले आफ्नो सम्बन्धका बारेमा केही सार्वजनिक गरेनन्।

एकाएक वर्षाको इन्स्टाग्रामबाट विवाहको फोटो डिलिट भयो। सोमबार आशिषको एक आफन्तको फेसबुकमा उनले अर्कै युवतीसँग विवाह गरेको तस्विर र भिडियो बाहिरियो। उनीहरूको वैवाहिक अवस्था बारे उकेराले जिज्ञासा राख्दा वर्षाले प्रष्ट केही खुलाइनन्।

उनले ‘सामाजिक सञ्जाल पारदर्शी छ। पब्लिक रुपमा यसबारे बोल्नु छैन। जसले जे सोच्दा पनि हुन्छ। सबै लाई आफूखुसी सोच्ने स्वतन्त्रता छ,’ मात्र भनिन्। सोमबार बाजा बजाएर आशिषले समीक्षासँग विवा ह गरेको तस्विर र भिडियो फेला पारेकाले नायिका वर्षा शिवाकोटीको वैवाहिक सम्ब न्ध समाप्त भएको पुष्टि हुन्छ।

अमेरिका घुमेर फर्किए लगत्तै नायिका वर्षा ले २०७९ वैशाखमा आशिषसँग विवाह गरे को बाहिरिएको थियो। उनले इन्स्टाग्राममा तस्विर राखेर यसको पुष्टि गरिन्। पछि वै वाहिक कार्यक्रमका थप तस्विर पनि बाहि रिए। उनले अमेरिका निवासी इन्जिनियर गेलालसँग मागी विवाह गरेकी थिइन्।

परिवारबाट विवाहको कुरा आएपछि उनले अमेरिका ग एर आशिषलाई भेटेकी थिइन्। पछि विवाहको योजना बनाएर दुवैले नेपाल फर्किएर विवाह गरेका थिए। विवाह भएको ४ दिनमै उनका श्रीमान आशिष वर्षालाई छाडेर अमेरिका पुगे। वर्षा ‘लक्का जवान’ फिल्मको प्रमोसन मा व्यस्त थिइन्।

फिल्म रिलिज भएपछि उनी अमेरिका गइ न्। वर्षाले नेपाल फर्किए लगत्तै श्रीमानसँग को फोटो सामाजिक सञ्जालबाट हटाए की थिइन्। सोमबार त आशिषले अर्कै युव तीसँग विवाह गरेको तस्विरै बाहिरियो। छो टो समयको प्रेमपछि उनीहरु श्रीमान– श्री मती बनेका थिए ।

तर, आपसी असमझदारीका कारण १० महिनामै उनी हरु अलग भएका हुन् ।वर्षा र आशिषको औपचारिक सम्बन्धविच्छेद भइसकेको छ ।वर्षासँग छुट्टिएलगत्तै आशि षले झापाकी युवती समिक्षा विमलीसँग मागी विवाह गरेका हुन् । उनीहरुको हिजो झापामै विवाह भएको बुझिएको छ ।