सम्बन्ध विच्छेदको पाँच महिनापछि नै जेरी र शंकर एक

काठमाडौं । सम्बन्ध विच्छेदको पाँच महिनापछि नै बबि ता बानियाँ जेरी र शंकर क्षेत्रीबीच सांगीतिक सहकार्य भएको छ । छायांकन भइरहेको एक गीतमा यी दुईले स्वर दिएका छन् । भिडियोमा दुवैले मोडलिङ समेत गरे का छन् ।

कालोपुलको एक ब्यांकेटमा लाइभदोहोरी शैलीको गीत को छायांकन भइरहेको छ । गीतको शब्द जेरीले लेखे की हुन् भने गायनमा शंकर र उनको सहकार्य छ । का त्तिक २४ गते काठमाडौं जिल्ला अदालतमा यी दुईको सम्बन्ध विच्छेद भएको थियो ।

‘डिभोर्सपछि मुख नहेर्ने, देखी नसहने र नराम्रो बोल्ने परिपाटीको अपवादको रुपमा हामी आएका छौं,’ छायां कन सेटमा भेटिएका शंकरले भने, ‘लामो समयपछि काम गर्यौँ । कामको हिसाबले रमाइलो भयो । गल्तीबा ट सबैले सिक्नुपर्छ ।’

व्यक्तिगत जीवन जे जस्तो भएपनि सांगीतिक सहकार्य हुने शंकरले बताए । ‘उहाँले अफर गर्नुभयो हामी काम मा आयौं,’ उनले भने । पुनः मिल्न सक्ने सम्भावनाबारे का प्रश्न शंकरलार्ई सोधिएको थियो । उनले डिप्लोम्या टिक जवाफ दिंदै सांगीतिक सहकार्य चाहिं हुन सक्ने ब ताए । बच्चाको कारण बेलाबेलामा भेट भइरहने चाहिं उनले खुलाए । डिभोर्सपछि शंकर र जेरी निकै चर्चामा आएका थिए ।