मासिक तलब १ लाख २४ हजार सहित कतारले विश्वकपको लागि माग्यो नेपाली कामदार

नमस्ते, के तपाई विदेशमा जागिरको खोजीमा हुनुहुन्छ? यदि हो भने, तब तपाईं सही ठाउँमा हुनुहुन्छ। हामी नियमित रूपमा हाम्रो वेबसाइटमा तलब सहित नयाँ जागिर रिक्तिहरू प्रकाशित गर्दैछौं।

त्यहाँ नयाँ र दक्ष कामदार दुवैका लागि धेरै रोजगारीका अवसरहरू छन्। तपाईले युरोप, क्यानडा, युएई, साउदी अरेबिया, कतार, कुवेत, ओमान, बहराइन, जापान, माल्टा, इजरायल, साइप्रस र विश्वभरका धेरै देशहरूबाट रोजगारीका लागि ठाउँहरू पाउन सक्नुहुन्छ।

लाइट अल घराफा ट्रेडिङ कन्ट्र्याक्टिङ एण्ड क्लिनिङ एक प्रतिष्ठित कम्पनी हो जसले हाल नेपाली कामदारहरू भर्ना गर्न माग गरिरहेको छ। कम्पनीले प्रति महिना रु ३८,००० देखि १,२४,३८० सम्मको प्रतिस्पर्धी तलब उपलब्ध गराउँछ।

यदि तपाईं प्रतिष्ठित कम्पनीमा काम गर्ने अवसर खोज्दै हुनुहुन्छ भने, लाइट अल घराफा ट्रेडिङ कन्ट्र्याक्टिङ एण्ड क्लिनिङ तपाईंको लागि सही विकल्प हो। संगठनलाई माथि उल्लेखित सबै पदहरू (पुरुष कार्यकर्ता) भर्न कुल 40 जना व्यक्तिहरू चाहिन्छ।

यस कम्पनीमा धेरै नेपाली कर्मचारीहरूले लामो घण्टा लगाए। तिनीहरू सबै यस कम्पनीको कार्यस्थलको वातावरणमा सन्तुष्ट छन्। पुरुष उम्मेद्वारहरूले यस संगठनमा विश्वास गर्नुपर्छ किनभने यो यसको कर्मचारीहरूलाई सबैभन्दा ठूलो सुरक्षा दिनको लागि प्रसिद्ध छ। यस कम्पनीले आफ्ना कर्मचारीहरू बीच टोली कार्यलाई बढावा दिन्छ। रोजगार कम्पनीको नीति अनुसार, काममा ओभरटाइम अनुमति छ।

प्रत्येक दिन, आवेदकहरूले आठ घण्टा काम गर्छन्। माथि उल्लेखित स्थिति हप्तामा छ दिन काम गर्दछ। रोजगार सम्झौताको अधिकतम लम्बाइ दुई वर्ष मात्र हुन्छ, तर कर्मचारीहरूले थप समय चाहेमा आवेदन दिन सक्छन्। रोजगार कम्पनीको नीतिहरूले वार्षिक बिदालाई नियन्त्रित गर्दछ। नियोक्ताले आफ्ना कर्मचारी(हरू) लाई खानको लागि राम्रो ठाउँ र बस्नको लागि राम्रो ठाउँ प्रदान गर्नेछ।

त्यसका लागि कर्मचारीले केही तिर्नु पर्दैन । कम्पनीका कर्मचारीहरू भरपर्दो, मेहनती र इमानदार हुनुपर्छ। तिनीहरूसँग राम्रो संचार कौशल र दबाबमा राम्रोसँग काम गर्न सक्षम हुन आवश्यक छ। कामदारहरूले पनि आफ्ना पर्यवेक्षकहरूबाट निर्देशन लिन र कम्पनी नीतिहरू पालना गर्न सक्षम हुनुपर्छ।