अब पाउनुहोस् ग्यासको मूल्य जम्मा ९९९ मा (हेर्नुहोस सुचना)

नेपाल आयल निगमले खाना पकाउने ग्यास(एलपिज)को मुल्य प्रतिसिलिन्डर २५ रुपैयाँले घटाएको छ ।**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****

नयाँ मुल्य अनुसार खाना पकाउने ग्यासको मुल्य प्रतिसिलिण्डर १३ सय २५ रुपैयाँमा पाइन्छ ।निगमले स्वचालिन मुल्य प्रणाली अनुसार ग्यासको मुल्य घटाएको हो । अन्य पेट्रोलियम पदार्थको मुल्य भने यथावत राखिएको छ ।

नमस्ते, के तपाई विदेशमा जागिरको खोजीमा हुनुहुन्छ? यदि हो भने, तब तपाईं सही ठाउँमा हुनुहुन्छ। हामी नियमित रूपमा हाम्रो वेबसाइटमा तलब सहित नयाँ जागिर रिक्तिहरू प्रकाशित गर्दैछौं।

त्यहाँ नयाँ र दक्ष कामदार दुवैका लागि धेरै रोजगारीका अवसरहरू छन्। तपाईले युरोप, क्यानडा, युएई, साउदी अरेबिया, कतार, कुवेत, ओमान, बहराइन, जापान, माल्टा, इजरायल, साइप्रस र विश्वभरका धेरै देशहरूबाट रोजगारीका लागि ठाउँहरू पाउन सक्नुहुन्छ।

ब्लुमुन ओभरसिज नेपाल प्रा.लि. ले लेखापाल, लेखा प्रबन्धक, क्लीनर, सफाई पर्यवेक्षक, निर्देशक, फलो अप प्रबन्धक, मार्केटिङ प्रबन्धक, परियोजना प्रबन्धक, विन्डो क्लीनरको पदका लागि यो रिक्तता घोषणा गरेको छ।

रोजगारी पाउने देश UAE हो। LT। यस रिक्त पदको संख्या 264344 हो। कम्पनीको नाम AL Masar AL Monhader Cleaning Services हो। त्यहाँ कुल 11 पदहरू उपलब्ध छन्। रुपैयाँसम्म कमाउन सक्नुहुन्छ। तपाईंको स्थिति अनुसार 1,72,150/महिना। न्यूनतम काम गर्नुपर्छ