१७ बर्षका यी किशोर केटी बने, भन्छन्: अहिले केटा देख्दा मन थाम्न सक्दिन (भिडियो सहित)  

नेपालमा धेरै तेस्रो`लिंगीहरु आजकल देख्न सकिन्छ । केहि समय अगा`डी झापामा रुपक र अनुभबले बिबाह`नै गरेका थिए। हाम्रो भागमा बस्नलाई तीन कोठा । हामीलाई पर्याप्त थियो । घरभाडा तिर्नु नपर्ने भएकाले दुई बूढाबूढीको कमाइ एकदिन श्रीमानले के के सुनेर आउनुभयो अनायास नै राति इजरायलको कुरा निकाल्नुभयो ।त्यो दिनदेखि त सधैजसो इजरायलका बारेमा केही न केही नयाँ कुरा ल्याएर मलाई सुनाउन थाल्नुभयो । एकदिन मैले झर्को मान्दै भनें  हामी लाई के काम इजरायलको गफ ।नजाने गाउँको बाटै नसोध्नु । किन र तिमी पनि जाऊ न इजरायल । अब त केटाकेटी पनि ठूला हुँदै गए भोलि उच्च शिक्षाका लागि पनि पैसा चाहिन्छ । हाम्रो कमाइ थोरै छ होइन बरू म यहाँ केटाकेटी स्याहारेर बस्छु, हाम्रो पनि आथिर्क हैसियत अलि उकालौं । सधै यही तीन कोठामा जिन्दगी बिताउने ?पुरा भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुस 👇🏻👇🏻👇🏻पुरा भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुस 👇🏻👇🏻👇🏻